Únor 2006

::::Celebrity::::

23. února 2006 v 18:45 | ★JooKiNka★ |  .:Slavné hvězdy:.

------------------------


-----------------------------


---------------------------


-------------------------------


-------------------------


-------------------------------------


---------------------------


----------------------------------


------------------------------------


---------------------------


----------------------------


-------------------------Harry Potter a ohnivý pohár

22. února 2006 v 20:07 Harry Potter
Pronásledován nočními můrami, díky nimž ho jizva bolí hůř než obvykle, Harry (DANIEL RADCLIFFE) s povděkem uniká znepokojivým snům a s kamarády Ronem (RUPERT GRINT) a Hermionou (EMMA WATSONOVÁ) navštíví mistrovství světa ve famfrpálu. Oblohu nad tábořištěm famfrpálových fanoušků však rozzáří zlověstný úkaz - Znamení zla, podpis černokněžníka lorda Voldemorta. Vyčarovali je jeho přívrženci, Smrtijedi, kteří se na veřejnosti neodvažují ukázat už od Voldemortova (RALPH FIENNES) zmizení před třinácti lety - oné noci, kdy zavraždil Harryho rodiče.

Harry touží po návratu do bezpečných zdí školy čar a kouzel v Bradavicích, kde ho může ochránit profesor Brumbál (MICHAEL GAMBON). Letos bude ale všechno trochu jinak. Brumbál oznamuje, že Bradavice budou pořádat Turnaj tří kouzelníků, jednu z nejpozoruhodnějších a nejriskantnějších čarovných soutěží kouzelnického světa. Z každé ze tří největších a nejprestižnějších kouzelnických škol bude vybráno po jednom šampiónovi, který bude plnit řadu životu nebezpečných úkolů a snažit se získat nesmírně ceněný Pohár tří kouzelníků. Studenti Bradavic užasle sledují, jak do Velké síně přicházejí elegantní dívky z akademie v Krásnohůlkách a zasmušilí chlapci ze školy v Kruvalu, a bez dechu čekají na výběr svých šampiónů. Pracovník ministerstva kouzel Barty Skrk (ROGER LLOYD PACK) a profesor Brumbál předsedají svícemi ozářenému ceremoniálu plnému napjatého očekávání a kouzelný Ohnivý pohár vybírá do soutěže po jednom studentovi z každé školy. Mezi sprškami jisker a plamennými jazyky pohár jmenuje kruvalskou famfrpálovou superstar Victora Kruma (STANISLAV IANEVSKI), po něm krasavici z Krásnohůlek Fleur Delacourovou (CLÉMENCE PÓSEY) a konečně bradavického všeobecně oblíbeného primuse Cedrika Diggoryho (ROBERT PATTISON). Pak ale zcela nevysvětlitelně vychrlí ještě jedno poslední jméno: Harry Potter. Teprve čtrnáctiletému Harrymu scházejí tři roky, aby se mohl do náročné soutěže přihlásit. Tvrdí, že svoje jméno do poháru nevložil a že soutěžit ani nechce.

Rozhodnutí poháru je ovšem závazné, takže Harry soutěžit musí. Všude bují podezřívavost a žárlivost a bulvární novinářka Rita Holoubková (MIRANDA RICHARDSON) ještě víc rozdmychává plameny antipotterovské nenávisti ve své skandální společenské rubrice. Dokonce i Ron začíná věřit, že jeho "po slávě prahnoucí" kamarád pohár nějakým trikem přiměl, aby ho vybral. Brumbál pojme podezření, že ten, kdo Harryho do turnaje přihlásil, se ho úmyslně chystá vystavit vážnému nebezpečí, a požádá proto Alastora "Pošuka" Moodyho (BRENDAN GLEESON), výstředního nového učitele obrany proti černé magii, aby na mladistvého kouzelníka dohlížel svým nesmírně vnímavým a kouzelným okem. Harry se připravuje na náročné úkoly Turnaje tří kouzelníků - musí uniknout plameny chrlícímu drakovi, potopit se do hlubin velkého jezera a najít cestu v bludišti, žijícím vlastním životem. Nic ho ale nedeptá víc než nejděsivější ze všech úkolů - najít partnerku na Vánoční ples. V porovnání s pozváním rozkošné Cho Changové (KATIE LEUNG) na Vánoční ples jsou pro Harryho draci, jezerní lidé a ďasovci pouhou procházkou růžovým sadem. A kdyby Ron nebyl tak roztěkaný, možná by si uvědomil změnu v tom, co cítí k Hermioně. Události naberou neblahý kurz, když přímo na pozemku školy dojde k vraždě.

Vyděšený a pronásledovaný sny o Voldemortovi se Harry obrátí na Brumbála. I ctihodný ředitel školy však přiznává, že žádné snadné odpovědi už neexistují. Když Harry a ostatní šampióni zápolí s posledním úkolem a přibližujícími se úponky zlověstného labyrintu, někdo či něco je bedlivě sleduje. Vítězství je na dosah, když se ale přiblíží k Poháru tří kouzelníků, není všechno tím, čím se být zdá a za okamžik už se Harry střemhlav řítí vstříc nevyhnutelnému setkání se skutečným zlem....

Potřebuješ hlásnout?

22. února 2006 v 19:51 .::Reklamky::.
Achojky potřebuješ hlásky v různých soutěžím??
Napiš do komentů a já ti hlásek dám http://emo-hannah.blog.cz/
Vaše JooKiNka

.:MP3:.

12. února 2006 v 19:42 | ★JooKiNka★ |  .:mp3:.

------------------------------

----------------------------------


----------------------------------


----------------------------------


Raftáci+anketka

12. února 2006 v 19:38 | JooKiNka |  ANKETY


Ještě před tím, než v pátek krátce po poledni padla první klapka, Jirka s Vojtou si úsek dlouhý zhruba tři sta metrů sjeli několikrát nanečisto. Spolu s nimi seděli v raftu dva instruktoři, jedním z nich byl mistr České republiky na kajaku ve vodním rodeu Jan Kolář. Pod jejich dohledem měli kluci ještě celkem klid.

Byl to masakr

Pernější chvilky však přišly poté, co se akce, kterou napoprvé odklepl Dominik Hašek společně s producentem ze strany Novy Petrem Chajdou, rozjela naostro. Asi v polovině úseku se kluci, kteří už museli raft zvládnout sami, napíchli na jeden z balvanů. "Co je tohle za jízdu?" vykřikoval do ampliónu režisér Karel Janák. Stopka a znova.
"Že jsme zůstali viset na kameni půl metru nad vodou? To nic nebylo!" kasal se Jirka Mádl, který před měsícem absolvoval týdenní kurs raftingu ve slovinském Bovci na řece Soči. "Ve Slovinsku to bylo daleko horší. Tam nás peřeje vymrštily na mnohem vyšší balvan a málem jsme se převrátili."
Chvilku strachu však Jirka i Vojta zažili i při včerejším filmování. V jednu chvíli, kdy museli v cíli z raftu seskočit do řeky, aby mohli loď vytáhnout na břeh, jim dal proud vody pěkně zabrat. Nejprve se pod hladinou ocitl Jirka a vzápětí za ním i Vojta. "Chtěl jsem se něčeho chytit, ale bouchl jsem se o nějakou železnou tyč. Pak mě to chvilku mlelo a když jsem vyplaval, vidím, jak se Vojta směje. Za chvilku ho to strhlo pod vodu taky," řekl poté Jirka.
"Byl to masakr," vysypal ze sebe Vojta v momentě, kdy se vyšplhal na břeh. "Převrátil jsem se pod vodu a nevěděl jsem, kde je dno a kde hladina. Až po chvilce mě to vyplivlo. Nebyl to nejpříjemnější pocit," přiznal se později Vojta.

Zaskočí i kaskadéři

Slalomový kanál ve Veltrusech si filmaři pro první záběry vybrali kvůli tomu, že je poměrně bezpečný. "Točíme poprvé na vodě a potřebujeme si vyzkoušet techniku, jak bude například fungovat podvodní box pro kameru a podobně. A hlavně když tady někdo spadne do vody, dostane se do nějakého víru, začne se topit, tak během dvou minut ho záchranáři vyprostí," vysvětlil Karel Janák.
Režisér nakonec prozradil, že filmovat se bude celkem na třech českých řekách. To proto, že potřebují poskládat v jeden celek romantické pasáže, pak dramatické - trochu nebezpečné jezy a v neposlední řadě nesmí "Rafťácká" řeka postrádat i hodně ostré peřeje. "Akční pasáže, to jediné můžu říct, se budou točit na místě, kterému se říká Čertovy kameny a je to pod hrází Lipna. Tam jsou, když se přehrada vypustí, nejdramatičtější peřeje u nás a to sjede jen pár lidí z republiky." V tomhle jediném momentě budou Jirku s Vojtou zaskakovat kaskadéři.
Původně tvůrci Rafťáků plánovali natáčet i ve Slovinsku, jenže problém je průzračně modrá barva tamější vody, do které mají znečištěné české řeky daleko. "Řešili jsme, že to tam natočíme celé, ale zase bychom tam tak nevystihli pravou českou vodáckou atmosféru," řekl Janák.

Toho tady dole si nevšímejte!!!Jsem to neměla kam dát!


Glitter Graphics


Myspace Glitter Graphics


Myspace Glitter Graphics


Blingee

Glitter Graphics


Glitter GraphicsVlajka
Vlajka
Vlajka

Vlajka


Align Photo


Glitter Graphics


Align Photo
Align Photo


Reklamy

5. února 2006 v 14:14 .::Reklamky::.
Ahojky tak semka pište všechny reklamy např. o pomoc v různých soutěžích nebo abych se zapojila do bleskovek nebo abych koukla na blog prostě cokoli 682.gif