Květen 2006

TOP

31. května 2006 v 21:29 →TOPDÍVKY
Smska měsíce
Tak tady máme další
esemeskovou
vychytávečku
tentokrát
je to další mega
perla do sbírky:

Oznamujeme vam ze ustav pro vyzkum vykopavek provadi scitani exponatu postavte se prosim pred dum a vyckejte prichod scitaci komise.

Oskar zaradil do sve nabidky novy tarif - Volam casto slysim malo.
WWW STRÁNKA MĚSÍCE
Ahojky! Chtěla bych Vám nabídnout odkaz na naše webové stránečky. Odkaz je www.blog.lide.cz/randitko. Máme přes 1150 článků a stále přidáváme...Takže to stojí za to...Papa Wendy&lucik...

Teď asi udělám radost všem fanouškům Harryho Pottera, protože vám dávám odkaz na jeho stránky, kde se může každý zapojit do jejich chodu. Adresa je www.potterharry.net . Pokud chcete překládat články, nebo deně si přečíst průměrně 20 novinek (žádné fámy, pouze pravda!). přijďte se podívat.

TOPDÍVKAA

31. května 2006 v 21:26 →TOPDÍVKY
Blondýnka přijede na křižovatku a kouká na semafor: "Jé, červená, no to je ale hezká barva." "Jé, oranžová, no to je nádhera." "Je, a zelená..." "Hm, už zase červená, tu už jsem viděla, jedu dál..."
Nadpis 4005
Nadějné přátelství

Je mi 14 let. Začalo to 6. 9. 2004. Byl to den, kdy jsem se seznámila s celou partou. Chodím totiž už rok a půl do orchestru a hraju na příčnou flétnu. Ze začátku jsem měla trochu strach a obavy... Říkala jsem si: "Vždyť tam ty lidi ani naznám." Ale bylo to v pohodě.

Poprvé, když jsem tam přišla, tak jsem se zatím trochu rozkoukávala. Postupem času to bylo lepší a lepší. Zaujal mě tam tehdy jeden kluk. Jmenoval se Vojta. Ale podle mého prvního dojmu byl tak trochu frajírek, ani moc hezký, ani škaredý. Prostě obyčejný kluk. Zatím to ale bohužel nevypadalo ani na kamarádství. Pár pohledů, a to je konec.

Všechno začalo až po velkých prázdninách. Nějak jsme se spolu začali bavit a šlo to samo. Jenže do orchestru přišla i jedna holka, Petra, která taky hraje na klarinet, tak jako Vojta. Měla jsem z ní docela obavy, protože ona s ním koketovala. Postupem času jsem ale zjistila, že Vojta zdaleka Petru nechce. Spadl mi tenkrát kámen ze srdce, protože mé city k němu byly stále větší a větší. Kamarádili jsme se spolu, on o mých citech věděl a slíbil, že to nikomu z orchestru neřekne. Taky to do dneška dodržel. :-)

Vojta ale vždycky odchází z orchestru dříve, protože mu jede tramvaj do Dolní Lhoty a ta nejezdí moc často. Jen dvakrát za hodinu. Jednou jsem to už nevydržela a vymluvila jsem před učitelem, že mám každé úterý v šest hodin řečtinu a že budu muset odcházet dříve... Mým úmyslem bylo zároveň odcházet s Vojtou. Prošlo mi to. A tak teď už po třetí jsem s ním šla na tramvaj. Nemůžu si pomoct, ale myslím si, že od té doby co toto dělám, jsme si o hodně bližší a už mě pozval i na jeho jachtingové závody... Super! Možná se něco vyvine. Ale stačí mi to, že spolu jsme, řekla bych, nejlepší přátelé. A to je fajn. Vojta totiž vůbec není žádný náfuka a frajírek... Držte mi palce, ať to vyjde!
Nadpis 4006
S blížícím se létem máte s tvým miláčkem čím dál tím víc možností, jak trávit randíčka! Co takhle ho překvapit něčím neobvyklým jako jsou lístky do hvězdárny? Není to snad romantické pozorovat hvězdnou oblohu ve dvou?

Jestli jste spíš dobrodružní týpci, tak můžete vyzkoušet nějakou úleťárnu jako je monkey centrum, kde se dá šplhat po různých provazech a skotačit ve výšinách.

Anebo dáváte přednost klidnému randíčku? Co takhle piknik v trávě na louce nebo mítince? Možností je tolik, tak vaši lásku rozmazlujte stále novými dobrodružstvími!
Nadpis 4010
Je slavná, je bohatá, je nekorunovanou královnou mejdanů, ale přesto je sama. Paris Hilton se opět rozešla se svým přítelem Stavrosem Niarchosem. Je vidět, že ve víru samých večírků a party si lze lásku udržet jen těžko. A ty neustálé Parisiny rozchody a návraty už začínají dost omletou písničkou, nemyslíš?
Jaro

Jaro teď dává láskám zelenou
toulám se bez cíle
a přec vím,že jsi se mnou...

Dny, týdny běží do finiše
rok, dva a zapomenout?
NELZE!

Kolik jar takhle asi přejde
než zazvoníš s ránem
u našich dveří
a zeptáš se plný neklidu:

"Bydlí zde někdo, kdo mi
ještě věří?"

diář top dívky

31. května 2006 v 21:22 →TOPDÍVKY
Top Music

Už je to tady! 30. května vychází nový Diář Top dívky s horoskopy na každý týden! Budeš v něm mít spoustu místa na psaní, spešl rubriky, najdeš v něm spoustu citátů a fotek stars! Diář Top dívky si můžeš koupit všude tam, kde je k dostání i Top dívka a to jen za 69 kaček!


animace

31. května 2006 v 20:08 OBRÁZKY

pozadí pro blogy

31. května 2006 v 19:56 OBRÁZKY
TAK TADY TY POZADÍ SI KLIDNĚ DEJTE NA SVŮJ BLOG.

mocinky hezké

31. května 2006 v 19:38 OBRÁZKY
králík
prasátko
kočka nebo co to je
pes

LINDSAY LOHAN

29. května 2006 v 17:47 Ostatní co nemaj rubriku
Datum narození: 02.07.1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: rak
Životopis: Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.
Nejznámější filmy:2004 Dramarama
2004 Mean Girls - Cady Heron
2004 Confessions of a Teenage Drama Queen - Mary Elizabeth Cep
2003 Mezi námi děvčaty/Freaky Friday/ - Anna Coleman
2002 Najděte stopu /Get a Clue/ (TV) - Lexy Gold
2000 Bette (TV Series - Rose #1
2000 Life-Size (TV) - Casey
1998 Past na rodiče /The Parent Trap/ - Hallie Parker/Annie

MISS MILÁČEK

29. května 2006 v 17:38 SUPER GIRL
A NEŘEKNU VÁM KDO VYHRAJE MISS MILÁČEK TO JE PŘÍSNĚ TAJNÉ.

POLIBEK S KLUKEM

29. května 2006 v 17:35 SUPER GIRL
Co se týče polibku, tak nikdy když dáváte pusu klukovi, nesmíte mít paty na zemi. Vždy alespoň trošku nad zemí. Při polibku jste na špičkách...
No pojďme k věci. Při polibku záleží na druhu bot. Pokud máte tenisky či ošoupané sandále stačí pouze stát na špičkách. Ovšem pokud máte Střevíčky, lodičky nebo žabky, prostě společenské boty, tak při polibku pravou nohu lehce zvednout.

SUPER POČÍTAČ

29. května 2006 v 17:26 SUPER GIRL
Fajný počítač takový chlupatý...