Leden 2007

Ewa Farna v různých verzích

29. ledna 2007 v 18:53 Ewa Farná
Ewa Farna uspěla s hitem měls mě vůbec rád ale se zjitilo že to před ní naspívalo několik lidí.Tady je máte!!!!

top list 07

29. ledna 2007 v 8:22 TOP LIST
Navstevnost za minuly tyden (22.1.2007 - 28.1.2007) je:
Pondeli: 209
Utery: 237
Streda: 249
Ctvrtek: 217
Patek: 241
Sobota: 287
Nedele: 232

Celkem: 1672

Spláchnutej

27. ledna 2007 v 18:59 Spláchnutej
Spláchnutej Když Shrek potkal Wallace s Gromitem, respektive když spojila své síly slavná animační studia - DreamWorks a Aardman, vznikla svěží animovaná komedie Spláchnutej, stojící na precizní americké počítačové animaci a okouzlujícím britském humoru, který je opravdu pro každého. Příběh Spláchnutýho se odehrává v ulicích britské metropole a překvapivě také pod nimi. Jeho hrdinou je rozmazlený myšák z lepší společnosti Roddy St. James, který si užívá status domácího mazlíčka. Když se v luxusní rezidenci jeho páníčků objeví kanálová krysa jménem Sid a dostane chuť na jeho místo, připraví Roddy ďábelský plán na vetřelcovo vyhoštění, jehož hlavní částí je spláchnutí Sida záchodovou mísou zpátky do kanálu. Jenže kdo jinému jámu kopá. V podzemí Roddy ke svému překvapení objeví obrovské město, v němž se seznámí s Ritou, mimořádně chytrou myší, která se vyzná ve zdejší tlačenici. Protože se chce Roddy především bezpečně dostat zpátky domů, bez její pomoci se neobejde - zvlášť když se nechtěně připlete do cesty zdejšímu krutovládci von Ropušákovi, jenž k smrti nenávidí všechny hlodavce. Ten má navíc armádu všehoschopných poskoků, ochotných Roddyho s Ritou pronásledovat na souši, ve vzduchu, ve vodě i pod ní. V londýnských kanálech bude proto pořádně horko, mnohem víc, než by si oba naši hrdinové přáli. Akční animovaná komedie Spláchnutej se může pochlubit pro DreamWorks typickou dokonalou animací, která do nejmenšího detailu převedla lidský svět do jeho kanálové verze, a to včetně ušmudlané variace na slavnou věž Big Ben a typických londýnských dvoupodlažních autobusů. Za vizuální stránkou nezůstává pozadu ani příběh, který je napěchován nadgeneračním humorem. Režie se ujali David Bowers a Sam Fell, kteří se podíleli na nejúspěšnějších animovaných filmech poslední doby (Slepičí úlet, Wallace a Gromit: Prokletí králíkodlaka nebo Příběh žraloka). O ambicích projektu vypovídá i obsazení, které film v originále má - Hugh Jackman, Kate Winslet, Ian McKellen, Jean Reno. Reprezentativní obsazení se sešlo i v české verzi, když hlasy hollywoodských kolegů nahradily hlasy dabingových hvězd Pavla Soukupa, Bohdana Tůmy, Terezy Bebarové nebo Zbyška Pantůčka.
Spláchnutej
Spláchnutej

Slipknot foto

27. ledna 2007 v 18:29 SLIPKNOT
" alt="Slipknot800-600[1]"]" alt="SLIPKNOTMETAL-BG1[1]"]

zdroj

Můj další blogísek...

26. ledna 2007 v 21:28 NĚCO O NÁS
Tak to je můj další blogísek Tady
Jsou tam fotky mě a mých kámošů a tyk nějkaé animované obrázky.


JAK VYTVOŘIT IKONKU

24. ledna 2007 v 9:53 IKONKY
CHCETE MÍT TAKY TAKOVOU IKONKU JAKO JÁ??
PAK KLIKNĚTE - Tady
A NEBO TAKY -sem A TU TADY TOHO MÁTE POTOM TY OSTATNÍ NAPSANÉ NAHOŘE

Moje ikonky

24. ledna 2007 v 9:51 IKONKY

info k soutěži

24. ledna 2007 v 9:42 SOUTĚŽE
TAKŽE 30.1. UZAVŘU MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE DO SOUTĚŽE.PROSTĚ PO TOM DATU UŽ NIKDO DÁL NEMŮŽE SOUTĚŽIT. 31.1. SE NA MÉM BLOGU OBJEVÍ ANKETKA SE VŠEMI BLOGÍSKY KTERÉ SE ZAREGISTROVALY.BUDOU TAM NA NĚ ODKAZY ABY KAŽDÝ MOHL SKOUKNOUT PRO KOHO HLASUJE PAK V ANKETĚ SI VYBERE BLOGÍSEK KTERÝ SE MU NEJVÍC LÍBÍL A DÁ MU HLAS. SAMOZDŘEJMĚ ŽE BLOGÍSEK S NEJVĚTŠÍM POČTEM HLASŮ VYHRÁVÁ. SOUTĚŽÍ SE O PRVNÍ 3 MÍSTA. SOUTĚŽ OD 31.1. BUDE PROBÍHAT DVA TÝDNY.PO DVOU TÝDNECH VYHLÁSÍM VÝSLEDKY A UDĚLÍM DIPLOMY KTERÉ ZVEŘEJNÍM NA BLOGU A ROZEŠLU NA MEJLY.
VŠEM PŘEJU AT SE JIM TO DAŘÍ.........

Soutěž o nejjjjj blogís...........

23. ledna 2007 v 18:28 SOUTĚŽE
ACHŮJ ZAREGISTRUJ SE NA MÉM BLOGÍSKU O NEJ BLOG.
STAČÍ KDYŽ DO 30.1. NAPÍŠEŠ DO KOMENTÁŘŮ 1)název tvého blogu 2)jak se jmenuješ(stačí přezdívka) 3)tvůj mejlík 4)čeho se tvůj blogísek týká a budeš zaregistrován
JESTLI SI VYHRÁL/A SE DOZVÍŠ TÍM ŽE TI NA MEJLÍK POŠLU DIPLOM A SAMOZDŘEJMĚ HO ZVEŘEJNÍM NA TOMTO BLOGU
PAPA A PŘEJU VŠEM MNOHO USPĚCHŮ