Červenec 2007

Zakletá Ella

31. července 2007 v 20:11 Zakletá Ella
Americko-irsko-britský film, který režisér Tommy O'Haver natočil podle stejnojmenné knihy, vypráví příběh dívenky Elly (Anne Hathawayová - Deník princezny), která žije v magickém světě, kde jsou všechny děti při narození obdarovány pohádkovou Kmotřičkou.Ella jako dar a zároveň prokletí dostala poslušnost, a proto nemůže odmítnout splnit žádný příkaz. Aby se osvobodila a získala vládu nad svým životem, musí přelstít království plné obrů, lidožroutů, zlých nevlastních sester, mluvících knih a zákeřných intrik. To vše se ji podaří a nakonec potká i svou lásku...


Obrázek “http://www.hce.cz/filmy/Zakleta_Ella_160.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Harry Potter a Fenixův Řád

31. července 2007 v 20:08 Harry Potter
Harry Potter

Harry Potter a Fénixův řád

Harry Potter a Fénixův řád Premiéra 13. července. Film USA, 2007.

Pátý film o brýlatém čaroději Harry Potterovi přináší mnohem temnější děj, než jak tomu bylo u dílů předchozích. Pán Zla se na konci minulého dílu vrátil silnější, než kdy dříve přípraven nastolit svou krutovládu. Jenže ani pro tak mocného mága není nic tak jednoduché, jak by se mohlo zdát a v jeho cestě k definitivní moci stojí mnoho překážek. Jednou z nich je právě Harry, chlapec který toho-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit již jednou porazil a ze souboje si odnesl jen jizvu ve tvaru blesku. Jenže Pán Zla nemíní tentokrát nic ponechat náhodě a před přípravou spletitého plánu na ovládnutí světa musí získat jeden artefakt, předmět, který mu mnohé osvětlí. Do karet mu nahrává fakt, že mladému kouzelníkovi nikdo nevěří, a tak o jeho návratu nikdo nemá ani potuchy. Harry se tak stává spíše terčem posměchu, než hrdinou, ale i přesto je připraven postavit svému odvěkému soupeři v souboji na život a na smrt a zabránit mu aby svět opět uvrhl do temnoty. Spolu se svými přáteli se učí jak zdolat temné čáry a kouzla, díky kterým by mohli získat nad Smrtijedy, Voldemortovi posluhovači, převahu. A aby toho nebylo na Harryho málo, přicházejí velké změny i do Bradavic, a ne všechny jsou pro něho dobré. Setkání s novou profesorkou Obrany proti černé magii se neodehraje, tak jak by si představoval a i v ostatních předmětech jej čekají problémy. A nezapomeňme na testy NKÚ, které čekají na studenty pátého ročníku a značně ovlivní jejich budoucí život. Kdo tentokrát zvítězí - dobro nebo zlo? Co je to vlastně ten Fénixův řád a co se to snaží Voldemort získat? Odpověď na tyto a mnohé další otázky vám zodpoví další z řady filmů podle populární knižní série J. K. Rowlingové.

Panenky Doll

31. července 2007 v 15:23 DOLLZ

Italské Prázdniny

31. července 2007 v 11:40 Italské Prázdniny

Italské prázdniny

The Lizzie McGuire Movie
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2003
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?


Bravo girl-Všechno nebo nic!

31. července 2007 v 11:24 Bravo girl-Všechno nebo nic!

Informace o filmu Bravo Girls: Všechno . . .

Orifinální název: Bring It On: All Or Nothing
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2006
Popis: Když se oblíbená Britney Allen přestěhuje z nóbl čtvrti Pacific Vista do dělnické Crenshaw Heights, jako by se z roztleskávačského nebe rázem propadla do pekla. S novými spolužáky nevychází a s hlavní roztleskávačkou místního školního týmu Camille se vyloženě nesnese. Ale pak v týmu získá místo a čeká ji prestižní souboj se svými bývalými kolegyněmi. Ty, které zvítězí, se zúčastní televizního natáčení s vycházející pěveckou hvězdou Rihannou. Jen jeden tým to dokáže a navždy se zapíše do historie roztleskávaček!

další anketa

31. července 2007 v 11:19
Tak toj eta druhá anketa

Anketka

31. července 2007 v 11:18 ANKETY
Už dlouho nebyla anketka tak daty máte rovnou dvě

Diplomek za blekovku

31. července 2007 v 11:15 MOJE CENY


Rozhovor

15. července 2007 v 17:39 SRANDIČKY
holka: AHOJ!

kluk: KONEČNĚ, UŽ JSEM SE NEMOHL DOČKAT.

holka: JÁ ODJÍŽDÍM!

kluk: TO NE!

holka: MYSLEL JSI NA MĚ?

kluk: ANO, NA KAŽDÉM KROKU.

holka: BYL JSI MI NEVĚRNÝ?

kluk: BLÁZNÍŠ?

holka: TAK JÁ TEDA ZŮSTANU.

Jak rozhovor opravdu probíhal, se dozvíš po jeho přečtení zdola nahoru