Březen 2008

The sims Mazlíčci

31. března 2008 v 14:19 The Sims

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní "osobnost" - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.

Key:
LYMV-KFW9-EUCU-LXMN-ARLD

The Sims 2 Roční období

31. března 2008 v 14:15 The Sims
The Sims 2: Roční období (Seasons)
Přídavek The Sims 2: Roční období zahrne vaše Simíky radostmi a starostmi čtvera ročních období. Pokud jste pojali podezření, že půjde o pouhou sbírku tématických sezónních předmětů, pak vás můžeme vyvést z omylu. V The Sims 2: Roční období si budete skutečně moci se svými Simíky dopřát pořádnou koulovačku, postavit sněhuláka, chytat motýly, pořádně se vyválet v právě nahrabané kupce spadaného listí, a tak dále a tak dále. Ovšem to vše patří k těm veselejším záležitostem, které s sebou jaro, léto, podzim a zima přinášejí. Stejně dobře byste ale měli být připraveni na různé strasti - např. omrzliny, úpal, nachlazení a další podobné nepříjemnosti, které vás v případě nepozornosti a při špatném odhadnutí venkovní teploty neminou. Datadisk zpestří už tak dost pestrý svět Simíků o úplně nový (nejen) vizuální zážitek z dramatických a detailně pojatých efektů počasí. Sněhové bouře, hromy, blesky, krupobití, každé roční období bude mít něco. Mimoto, pociťujete v krátkých a temných dnech zimních měsíců deprese? Vězte, že i vaši Simíci je budou mít. Jejich nálady, potřeby, obavy a prožívání vztahů bude nyní ovlivněno rozmary matky přírody. Kdyby se vám i tohle všechno zdálo málo, tak byste ještě měli vědět, že s The Sims 2: Seasons si vaši Simíci budou moci vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu a použít ji nejen ke konzumaci, nýbrž také k výrobě různých lektvarů lásky, energetických nápojů, apod. Vůbec přibude spousta nových aktivit a s nimi příležitost osvojit si nové schopnosti. Například se budete moci zapsat do Klubu zahrádkářů, dozvědět se vše o pěstování květin a nakonec třeba i vyhrát cenu za nejkrásnější zahradu. Anebo se můžete naučit chytat ryby, které se náramně hodí pro odpolední grilování. A co dál? The Sims 2: Seasons vás nechá prozkoumat ještě šest nových zaměstnání, ke kterým se pojí různé speciální odměny za úspěch v daném oboru. Váš Simík se tak může vydat dráhou hudební, může z něj být ale i právník, novinář, učitel, dobrodruh nebo hráč.
Key:252A-PPWQ-X2AZ-ZX22-5RLD
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)
The Sims 2: Roční období (Seasons)

The Sims 2 Univerzita

31. března 2008 v 14:12 The Sims

Vaši Simové ovládnou univerzitu!

Vaši Simové jsou nyní "mladí dospělí", opouštějící domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým Simem univerzity. Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky s přáteli, členstvími ve studentských společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši Simové prozkoumají ta nejžhavější místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich nové životní cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let.

Nová skupina - Mladý dospělý

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.Staňte se Velkým Simem univerzity
Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Vyučte se na titul pro otevření nových povolání

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání.

Nové "Univerzitní město"

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě.

Vysokoškolský životní styl

Staňte se členem hudební skupiny, vtrhněte na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy tajné společnosti, tiskněte peníze a podvádějte při studiu. Jak si vaši Simové užijí svá vysokoškolská léta?

Přes 100 nových předmětů a dekoračních objektů

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení s hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti na sadě bicích. Mačkejte se se svými přáteli u kulečníku, zalévejte kraví rostlinu a prodlužte svému Simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď.
Key:
R44C-HRNL-VUCT-8WAZ-U1G9
IENW-DVBZ-YVNG-RO3O-A4ET
SPQQ-KC0R-NVNG-ZB8D-K4A4

Simpsnovi

27. března 2008 v 20:47 OBRÁZKY
Obrázky - Simpsonovi: 1Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 5Obrázky - Simpsonovi: 6Obrázky - Simpsonovi: 7Obrázky - Simpsonovi: 8Obrázky - Simpsonovi: 1Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 5Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 6Obrázky - Simpsonovi: 7Obrázky - Simpsonovi: 8Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 6Obrázky - Simpsonovi: 8Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 6Obrázky - Simpsonovi: 8Obrázky - Simpsonovi: 1Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 7Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 5Obrázky - Simpsonovi: 7Obrázky - Simpsonovi: 8Obrázky - Simpsonovi: 1Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 5Obrázky - Simpsonovi: 1Obrázky - Simpsonovi: 2Obrázky - Simpsonovi: 3Obrázky - Simpsonovi: 4Obrázky - Simpsonovi: 5

Good písničky

27. března 2008 v 19:48 Mix písniček (co jsem neměla kam dát)


Obrázky

27. března 2008 v 19:36 OBRÁZKY
Drag and Drop or Double Click
Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/zzzzzzzzz.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/bbbbb.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/iiiiiiiiiiiiiiii.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mentosky

27. března 2008 v 19:22 OBRÁZKY
Zdroj:http://hello-----kitty.blog.cz/


Celebrity se stejnými šaty

24. března 2008 v 20:01 Ostatní co nemaj rubriku
KRISTEN VC.CATHERINE

KRISTEN VS. CATHERINE photo | Catherine Zeta-Jones, Kristen Bell

Paula vs.Corinne
PAULA VS. CORINNE photo | Corrine Hofmann, Paula Patton
Jessica vs.Jamie-Lynn
JESSICA VS. JAMIE-LYNN photo | Jamie-Lynn Sigler, Jessica Alba
Vanessa vs. Minnie
VANESSA VS. MINNIE photo | Minnie Driver, Vanessa Minnillo
KATE VS. DEBRA
KATE VS. DEBRA photo | Debra Messing, Kate Beckinsale
VIVICA VS. JENNY
VIVICA VS. JENNY photo | Jenny McCarthy, Vivica A. Fox
HALLE VS. CARMEN
HALLE VS. CARMEN photo | Carmen Electra, Halle Berry
VANESSA VS. LEVEN
VANESSA VS. LEVEN photo | Leven Rambin, Vanessa Hudgens

Deníčky

24. března 2008 v 19:03 SUPER GIRL

Zdroj:http://karrolka7.blog.cz