Květen 2008


Jůůůfa

29. května 2008 v 14:18 OBRÁZKY
Zdroj:http://anette21.blog.cz/


Roxy peněženky

24. května 2008 v 16:41 SUPER GIRL

Diplomek...díkes

24. května 2008 v 16:02 MOJE CENY

Taylor a Chad z HSM

23. května 2008 v 17:28 | ★JooKiNka★ |  HSM 1
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuHairspray

20. května 2008 v 14:35 Hairspray
Hairspray - Hairspray
Originální název: Hairspray Typ filmu: Komedie, Muzikál Rok výroby: 2007 Režie: Adam Shankman Hrají: John Travolta, Michelle Pfeiffer, Christopher Walken, Amanda Bynes, James Marsden, Queen Latifah, Brittany Snow, Zac Efron, Elijah Kelley, Nikki Blonsky, Jerry Stiller, Ted Ludzik, Adam Shankman, Anne Fletcher, Chris Potter, Allison Janney, Taylor Parks, Jayne Eastwood, Paul Dooley, Darren Frost, John Waters, Joe Parro, Nick Loren, Bryan Hindle, Sheldon Smith, Greg Farkas, Bruce McFee, Christian Hagen, John Andersen, Neil Crone Hairspray (Hairspray) Hairspray (Hairspray) Popis: Středoškolačka Tracey Turnblad sice narostla do nebývalých rozměrů, ale i tak ve svém velkém srdci chová pouze jednu jedinou vášeň - tanec. Jejím velkým snem je vystoupit v prestižním baltimorském televizním programu The Corny Collins Show.

Tracy (Nikki Blonsky) je svým založením rozená showmanka - má však jeden nepřekonatelný problém. Je totiž poněkud baculatá, což jí způsobuje nejednu starost. Její nadměrná postava ji totiž vždycky vydělovala z davu. To jí ostatně stále dokola připomíná i její srdečná, avšak poněkud hyperprotektivní matka Edna (John Travolta), jejíž proporce jsou podobně impozantní. Fyzické překážky však Tracey nemohou ani v nejmenším zastavit, je totiž přesvědčená o tom, že přišla na svět z jednoho prostého důvodu - aby na něm tančila. Ostatně, její otec Wilbur jí pro změnu stále připomíná: "Jdi si za svým. Kdo má malé cíle, nedosáhne velkých věcí."

Traceyin výstup v televizní show Cornyho Collinse (James Marsden) má velký úspěch, což stávající úřadující princezna Amber Von Tussle (Brittany Snow) ani její intrikánská matka Velma (Michelle Pfeiffer) nedokážou překousnout. Aby toho nebylo málo, je také čím dál zřejmější, že do Tracey se zakoukal přítel Amber, Link Larkin (Zac Efron). Z druhdy přátelského klání se rázem stává osobní záležitost a mezi dívkami, které usilují o korunku Miss Teenage Hairspray, to začíná pěkně vřít.

Ve škole si však Tracey uvědomí, že jsou na světě i zásadnější problémy než to, kdo má na hlavě
nejlepší účes - vztah její nejlepší přítelkyně, bílé Penny Pingleton (Amanda Bynes) k černému Seaweedovi (Elijah Kelley) je totiž v neustálém centru pozornosti rasistického okolí. Tracey celou kauzu vezme za svou a připojí se k neohrožené aktivistce Motormouth Maybelle (Queen Latifah), která prostřednictvím nenásilného pochodu městem bojuje za integraci barevného obyvatelstva. Po celé řadě peripetií musí Tracey čelit hrozbě uvěznění a proto se rozhodne ukrýt u své kamarádky Penny.

Vyřeší všechny své problémy a přijde na poslední utkání v tanci včas a nebo se s korunkou Miss Teenage Hairspray může rozloučit? Když se načechrané účesy skříží s velkými sny, může se stát cokoliv. A také se tak děje! Přinejmenším ve světě této báječné komedie, která dokazuje, že vám sice nemusí padnout šaty, ale i tak můžete zapadnout a vyhrát.