Říjen 2008


HSM 3-High school musical

29. října 2008 v 10:18 | ★JooKiNka★ |  HSM 3

Citát od Marka Ebena o PUBERTĚ!!!

29. října 2008 v 10:06 CITÁTY NA KAŽDÝ DEN
DOPORUČUJU PŘEČÍST!!!!

Možná,že puberta je jeden z nástrojů,jak příroda pěčuje o lidský rod,aby nevyhynul.

Protože člověk by asi nikdy dobrovolně neopustil to bezpečí vlastní rodiny,kde je o něj postaráno milujícími rodiči a rodiče by asi těžko přenesli přes srde,že to rozkošné a bezproblémové dítě najednou odchází.Ale pak přijde spásná puberta a toho rozkošného dítěte se stane nesnesitelný jedinec,který oprvrhuje svými rodiči,jejich hudbou,jejich oblečením,jejich životním stylem,takže nakonec jednou,když praští dveřmi a odejde,rodiče to jakž takž přežijí.

A co je zajímavé,že hned venku na toho nesnesitelného jedince čeká jiný nesnesitelný jedinec,ovšem opačného pohlaví,který také před chvíli někde praštil dveřmí a ti dva nesnesitelní pocítí k sobě tak neuvěřitelnou náklonost,že spojí své životy a stanou se z nich ti báječní milující rodiče,od kterých by žádné dítě neodešlo,nebýt puberty.

Je to podlě mě velmi rozumné,a co příroda dělá,dělá dobře.

Časopis HSM3 už je v Česku !!!!

25. října 2008 v 20:28 | ★JooKiNka★ |  HSM 3
Dneska vyšel časopis High school musical 3.Stojí 59 korun a má 49 stran.Je tam kalendář na celý příští rok.Je tam test aněco o natáčení z trojky a taky komiks.Tak nesmí chybět jeden malý plakát a jeden maxi plakát!!Jako za 59 kaček jsem čekala trochu víc ale i tak je to super.Bude vycházet každý měsíc a příští číslo vychází 13.listopadu.

Vanessa Hudgens o Muzikálu ze střední

24. října 2008 v 14:11 Vannesa Hudgens

Vanessa Hudgens o Muzikálu ze střední


Hvězda "Muzikálu ze střední" ztělesňuje sny miliónů dívek na světě svou rolí chytré, ale velmi pohledné studentky Gabrielly Montez, která navíc získá srdce školní basketbalové hvězdy Troye Boltona. ROZHOVOR
24. října 2008

Devatenáctiletá Vanessa se v roli Gabrielly objeví už potřetí, do kin míří závěrečný snímek série nazvaný "Maturitní ročník". Hudgens hraje už od svých tří let, první film natočila před pěti lety.
!


Má zajímavé kořeny, její krev je zčásti filipínská, čínská, španělská, irská a je tam i krapet indiánských genů. Snad i proto patří pohledná herečka k nejčastěji vyhledávaným hollywoodských kráskám.
Nejen o úspěchu trojice filmových Muzikálů ze střední, ale i o svých osobních zážitcích ze školy hovořila v následujícím interview s agenturou Reuters.

Bude se ti stýskat po filmové střední škole?
Mám pocit, že filmování Muzikálů ze střední byla moje opravdová střední škola. Strávila jsem natáčením tři roky, skoro čtyři, objevila spoustu úžasných kamarádů, potkala skvělé lidi, o nichž vím, že jim budu moci kdykoliv zavolat. Vlastně jsem s nimi vyrůstala a vyrostla.

Maturitní ples v posledním filmu je velmi romantický. Ty jsi ale nic takového nezažila…
Ten filmový ples je určitě mnohem lepší než ty normální, které lidé zažívají. Oblékla jsem si nejkrásnější šaty, všechno to bylo jako ve snu, čirá fantazie. Tančili jsme, bylo to úžasné. Něco takového jsem zažila prvně v životě.

Jak se vyrovnáváš s ohromnou popularitou a fanoušky?
Je to bláznivé. Pokaždé, když jdu na premiéru, cítím mravenčení v břiše, protože je to úžasná věc, které jsem byla součástí. Zdá se, že každý je z toho nadšený, ať už jsme kdekoliv na světě. Ve Španělsku na nás čekali před garážemi a obklopili náš vůz, když jsme odjížděli. Ale i přesto žiji normálním životem. Nejsem celou dobu nalíčená, načesaná a oblečená. Chodím normální nakupovat, dělám spoustu obyčejných věcí.
Co ti fanoušci říkají a píšou?
Že naše filmy je inspirovaly, aby si vyzkoušeli různé věci a šli si za svými sny. Filmy dávají dětem odvahu udělat krok stranou, udělat něco, na co by si jinak netroufly, udělat to, co opravdu chtějí. Je úžasné, že dáváme rodinám něco, na co mohou koukat společně a užít si to.

Co plánuješ dále? Nebojíš se toho, že ses zařadila do určité škatulky?
Dívám se do budoucnosti, ale to neznamená, že bych se chtěla oddělit od Gabrielly, protože to byla úžasná role. Je vždycky krásné zahrát si chytrou dívku. Ale samozřejmě chci hrát i jiné typy žen. Ve svém novém filmu "Bandslam" mám roli, která je mnohem temnější.


ZDROJ:www.magazin.cz

Klip-Can I Have This Dance

24. října 2008 v 10:24 | ★JooKiNka★ |  HSM 3

Scream

22. října 2008 v 20:09 | ★JooKiNka★ |  HSM 3

HSM 3 - New Video

22. října 2008 v 19:43 | ★JooKiNka★ |  HSM 3

Zac Efron

22. října 2008 v 14:07 Zac Efron

Zac Efron: z trdla sexy idolem

Příběh Zaca Efrona připomíná pohádku. O tom, jak se jeden obyčejný kluk stal idolem dívek a žen na celém světě.

Efron se proslavil jako basketbalová hvězda, která získá srdce nejkrásnější dívky na škole v kasovním trháku Muzikál ze střední. To byl pro něj šok, jak sám říká, na škole ve sportu nikdy nepatřil k nejlepším, spíš byl takové trdlo, nešika.

Ani v divokých snech
"Nikdy, ani v těch nejšílenějších snech jsem si něco takového nedokázal představit," řekl jednadvacetiletý herec agentuře Reuters. "Chodil jsem normálně do školy, hraní pro mě bylo jen koníčkem, až do konce studií."

Jakmile jednou otevřel dveře továrny na sny, Hollywoodu, už nebylo cesty zpět. Jeho kariéra i popularita strmě rostly. Televizní série studia Disney byla natolik populární, že mezi mladými děvčaty způsobila šílenství podobné někdejší Beatlemánii. Navíc do kin přichází třetí Muzikál ze střední s podtitulem Maturitní ročník.

Jeho životní příběh, kterak se z obyčejného teenagera stala hvězda, jen posiluje jeho image lamače dívčích srdcí. Vedle popularity i slušného obohacení bankovního účtu přineslo Efronovi natáčení i lásku. Stýká se s Vanessou Hudgens, která hraje jeho přítelkyni i na plátně.


Vše začalo před dvěma lety
Muzikál ze střední začal jako televizní muzikál v roce 2006. Ale už tehdy zaujal milióny diváků na celém světě, proto přišla dvojka včetně koncertů, vyprodaných show i zábavných atrakcí v rámci Disneyho království, DVD s filmem se prodávala jako housky na krámě. Není divu, že tohle "oslíčku, otřes se" pokračuje tentokrát filmovou podívanou.

Nový snímek je opravdu v duchu podtitulu Maturitní ročník. Hlavní postavy Troy a Gabriela jsou v posledním ročníku střední školy a blíží se závěrečný ples. Zatímco ve filmu je samozřejmě vše úžasné, Zac Efron vzpomíná na svůj maturiťák trochu jinak.

"Kluci to cítí spíš jako povinnost, velká chvíle je to hlavně pro holky. Tak to zkusíte, snažíte se, aby si to vážně užily, aby to bylo dobré rande. Jenže, musel jsem si půjčit oblek a znáte to, půjčené nikdy dobře nesedí," zavzpomínal.


"To nejlepší? Snad přede mnou"
Efron věří, že to nejlepší v jeho herecké kariéře ho ještě čeká. Rozlučka s postavou Troye má být jen dobrým startem.

Na uvedení čekají dva jeho snímky, romantická rodinná komedie "17 Again", ta je o chlapíkovi, který se chce znovu vrátit na střední (jak příznačné), a "Me and Orson Welles", v níž hraje mladíka z třicátých let minulého století toužícího uspět na Broadwayi.

"Snažím se stále se někam sunout, učím se, stále toho ještě o herectví nevím. Obdivuji herce, jako jsou DiCaprio či Depp, že se stále dokáží vyvíjet. Zatím to ale neberu úplně navážno, chci se hlavně bavit. Vždyť je to zábava," doplnil stále plachý Efron.

Zac Efron: z trdla sexy idolem

Zdroj:www.magazin.cz

H-Crew

21. října 2008 v 20:05 TÁBOR H+H

EDÍÍÍÍČEKKUBÍÍÍK

ELMEEEER


VÁLEČEK


FILDA