Poznej tajemství světa kluků !

1. března 2009 v 11:53 | ★JooKiNka★ |  SUPER GIRL
KLIK CČ

Setkáváš se s kluky na každém kroku, doma, ve škole, na mejdanu. Často říkáš, že se snad nikdy nedokážete shodnout, že máte prostě jiné vlnové frekvence. Přesto bys ráda, aby pro tebe klukovský svět přestal být záhadou. Existuje zřejmě jen jediná rada - bez ostychu se vydej do klučičího revíru!

Věta, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, se již stala klasikou. Opravdu, děvčata jsou od přírody vnímavější. Dokážou se vžít do situace druhého člověka a bez problémů odliší růžovou barvu od oranžové. Pánové si jen zřídkakdy popletou levou stranu s pravou, nezabloudí v lese a nezačnou hned jančit, když uvidí pavouka. Tyto postoje vyplývají z psychiky, výchovy a podle některých vědců také z anatomických rozdílů stavby mozku. To ale neznamená, že má každé pohlaví žít ve svém vlastním světě. I když se ve věku kolem třinácti let vytváří uzavřené holčičí party, stojí za to pochopit svět kluků a seznámit se s jiným přístupem k životu.

Neboj se vrhnout do klukovského světa a přesvědči se o tom:
co mají kluci rádi
na čem jim záleží
jaké mají vzory
jak si získat jejich přátelství a nebo třeba i něco víc.

Uvidíš, že klučičí přístup k životu má také své výhody! Kromě toho budeš mít také hodně nových témat k rozhovorům s kluky.

Fotbal

Snad neexistuje kluk, který by nerozuměl fotbalu. Nedá se nic dělat - musíš se přemoct, i když ty sama nevidíš nic zajímavého na tom sledovat 11 kluků, kteří se honí za míčem po hřišti. Seznam se alespoň s několika fotbalovými zajímavostmi.

Co tím získáš?

Společné prožívání emocí lidi vždy sbližuje. Pokud zhlédneš nějaký zápas (zahraješ si?) v pánské společnosti, určitě si získáš partu spolehlivých přátel, kteří se tě vždycky zastanou.

Jak na to?
Trefa do černého:

Nemusíš trávit devadesát minut u televize a sledovat utkání. Stačí, že se nějaký fotbalista stane jedním z tvých idolů. Když se na ně podíváme z blízka, nevypadají vůbec špatně… Takový Kaka nebo Milan Baroš, to jsou opravdu pohlední kluci. Pokud budeš sledovat kariéru a jednání svého nového oblíbence, automaticky se o fotbalu dozvíš víc a budeš schopná si o tomhle sportu popovídat.

ALE STEJNĚ JE MILUJEME!!!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni aby jsi viděl/a kolikátý návštěvník mého blogu jsi ...

KLIKNI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama