Listopad 2009

New Moon Czech Screen Caps

30. listopadu 2009 v 21:30 | JooKiNka |  New Moon

free image host free image host free image host


Info o Eclipse

30. listopadu 2009 v 21:27 | JooKiNka |  Eclipse
Třetí díl Twilight Ságy 'Eclipse' - který se do kin dostane 30.června 2010 - je hodně zaměřený na Bellu, Edwarda a velkou bitvu s Victorií.

Na internetu kolují zvěsti, že by se čtvrtý díl ságy 'Breaking Dawn' měl rozdělit na dva film. Je více obsáhlý a náročnější než tři předchozí filmy (mělo by to být rozděleno podobně jako sedmý díl Harryho Pottera). Ale Summit Entertainment prohlásil, že "veškeré informace o Breaking Dawn jsou zatím předčasné".

V nedávém rozhovoru byl herec Kellan Lutz slyšen, jak mluvil o filmu Eclipse, který má být podle režiséra Davida Slade hodně temný.

"Ve skutečnosti jsem natáčel opravdu báječné scény s Kristen Stewart a byla to opravdu legrace, to co měla dělat moje postava. Pořád jsem ji rozesmával, v okamžicích, kdy se smát vůbec neměla, a tak jsme scény musely natáčet znovu."

David opět něco přidal na svůj twitter. Už včera."Pracujeme v neděli, dáváme dohromady bojové scény. První část filmu vypadá velmi emocionálně."

ZDROJ:

Vánoční ponožka s Edwardem

30. listopadu 2009 v 21:25 | JooKiNka |  Zajímavosti Rob

Nový měsíc totálně rekordní!

30. listopadu 2009 v 12:31 | JooKiNka |  New Moon
Experti přes filmový průmysl si dlouho mysleli, že k tomu aby film brutálně vydělával, je třeba tří věcí: Známé a pokud možno zajeté filmové série s co možná nejlepším posledním dílem, enormních nákladů napumpovaných jak do lákadel filmu, tak zejména do jeho marketingu, a pokud možno vysoké kvality filmu samotného. Takto se podařilo loni zlámat všemožné rekordy Temnému rytíři. Pak ale došlo na Stmívání a všechna pravidla šla k čertu.



New Moon Online With CZ Subtitles

29. listopadu 2009 v 20:40 | JooKiNka |  Film Online


zdroj:http://source-about-twilight-saga.blog.cz/


Hlášky z filmu New Moon

28. listopadu 2009 v 13:52 | JooKiNka |  New Moon
Tyto hlášky jsou z filmu. Okopírovala jsem je od for-twilight-saga.blog.cz
a musím všechny poprosit, když budou toto kopírovat, aby uváděli její zdroj... Ikonka je dole..
(Po probuzení Belly ze snu,kde se viděla v zrcadle jako babička.)
Charlie: " Jak to,že jsi tak zestárla?"
Bella: " Nezestárla jsem.Nejsem až tak stará."
Charlie: "Já ti nevím.Není to šedivý vlas?"
Bella: "Ne! V žádném případě!"
Charlie: "Všechno nejlepší."
Bella: "Fakt vtipné."


20 rozdílů New Moon mezi knihou a filmem

27. listopadu 2009 v 21:00 | JooKiNka |  New Moon
1. Více svlečených chlapců.
Všichni jsme věděli, že si můžeme udělat obrázek o alabastrové hrudi Edwarda ve Volteře, ale kdo tušil, že bychom měli vidět tolik vlkodlaků s horkou kůží? Naštěstí 'Wolf Pack' mají tak vysoké teploty, že odpálí pryč jejich oděvy tak často, že jejich volba pro společný úbor jsou ustřihlé džíny bez košile.

2. Scény ve Volteře.
New Moon kniha není slavná pro její pomalé tempo, díky ochromující depresi, kterou tam má Bella. Takže je dobře, že se film vrhá do akčních scén a, že se snaží vlčí potyčky trošku více oživit. Naše oblíbené je: sledování jednoho z Volturiových -
Felixe, jak rozmetal našeho drahého Edwarda. I tato scéna byla vytvořena pro film.

3. Místo toho, že Bella mluví sama pro sebe, posílá e-maily Alici.
New Moon, stejně jako všechny Twilight knihy, vypráví vnitřní hlas Belly, aby nám řekl co se asi tak děje v její hlavě. V New Moon, Bella píše e-maily - aby se zbavila deprese - Alici, do práce. Jsou to důmyslně maskované zprávy mezi Bellou a Alicí. (A také e-mailová adresa Alice, byla vytvořena pro film a jak dostat do filmu reklamu pro e-mail Apple MobileMe.)